Sestavení LAKE LA-250 Renegate v Litvě po dopravě z USA

Naše firma provedla sestavení známého létajícího člunu po dopravě kontejnerem z USA do Kaunasu, v Litvě. Sestavení komplikovaného stroje trvalo pět dní do záletu.

Více 26.05.2007

Zkoušky naší nové Heli přilby V Zenairu CH 701 STOL

Zkoušky naší nové Heli přilby V Zenairu CH 701 STOL Při příležitosti známeho Kroměřížského sletu PPG provedla naše firma ve spolupráci s partnerem www.pilot-shop.org letové testy v bush-letounu Zenair CH 701 STOL! Letové testy prokázali perfektní anti-hlukové vlastnosti a komfort, doporučujeme do otevřených letounů (létání bez dveří, výsadky), vrtulníků a rogal! Přilby budeme dodávat v jakékoliv barvě, pokud se zákazník rozhodne pro černou polomatnou!

Více 08.05.2007

Létáme na ryby letadlem!

V sobotu 14. dubna jsme zase neměli do čeho píchnout. A to byl ten nejlepší čas zaletět si na ryby k Jožkovi Vavříkovi do Strážnice. Má tam takový soukromý rybník (rybníček podobný jako má Rákosníček) a v něm spoustu ryb. Přemnožily se mu, svině. Pruty, deku, jídlo, rybářské načiní a rádio Junosť jsme napakovali do Mašin a odlet... My dva s Karlem jsme chytali o závod kdo jich chytí víc za hodinu. Vyhrál Karel, 12 kousků, já jsem byl poslední jen 10 kusů. A to Karel tvrdil že nikdy nechytal... Ale byl to sportovní rybolov, a rybky jsme pustili zpět do vody, bylo nám tam dobře a všem rybářům letcům doporučujeme tuto zajímavou letecko-rekreační destinaci. Petrův Zdar!

Více 21.04.2007

Vlekání modelu větroně za Zenairem CH 601 Zodiac

Modeláři ukecali p. Marka Valu, aby provedl aerovlek obřího modelu větroně, byl proveden jeden úspěšný pokus, při druhém vleku při rozjezdu praskl vlečný silon. Potvrdilo se zase Murphyho pravidlo: Uspěšný pokus neopakuj podruhe, mohl by ses dočkat neúspěchu.

Více 05.11.2006